Fitness
Aggressive
Freestyle / Freeskate / Urban / Slalom
Speed Skating
Cross / Nordic

Интервю със Кирил Траянов (Team Disaster)

Интервюта със известни и не толкова известни кънкьори, и хора подпомагащи спорта, имащи какво да кажат

Модератори: Roni, ShadowHeart, SublimeMind

Интервю със Кирил Траянов (Team Disaster)

Мнениеот Bash » Вто Апр 13, 2010 2:04 pm

Изображение
Здравей, ще се представиш ли на нашите читатели и читателки? (кой си, на колко години, от къде си, от кога караш кънки, какъв стил кънки караш)

Здравейте, казвам се Кирил Траянов, на 32 години съм и живея в София. Карам кънки вече 25 години, a от 10 специално на рампа.

Как се зариби да караш? и какви ти бяха първите кънки ?
Къде обичаш да караш най много.

Баща ми купи кънки на сестра ми, аз ги пробвах и страшно много ми хареса . Кънките бяха 4X4, не знам да ли си виждал такива. Преди 10 години минах на инлайн и определено най-голямо удоволствие ми достаавя да карам на рампа, да излитам, да пързалям тръбата, да въртя различни ротации.

Изображение

Кой трик (трик, смяна т.н.) супер много искаш да направиш, но ти се струва ,че никога няма да успееш.

Понятието "никога" е изтрито от мойто съзнание. С определени тренировки и постоянство, в добри условия всичко се постига.

А кой е трика или смяната които са твоята „гордост”.

Много са триковете и смeните ,които ме карат да се чуствам весел и да имам усмивка на лицето, след като са кацнати успешно, но усещането след висока фейки 10-ка(1080) е уникално,като я забиеш и кацнеш чисто , така и високите флетспинове ....

На кои спотoве във България най-много ти харесва да караш, и със кой ?

Рампата в Монтана, рампата в Парка... и тук ще ти кажа: хубаво е да си с приятелите си -това е най-голямото богатство, което може да ти се случи докато караш. Доста често ми се случва и да карам сам. Това си има и свойто предимство - тогава се концентрираш на 100 %, тогава няма кои да те разсейва, оставаш ти и рампата.

Имаш ли представа на колко състезания си участвал.

Емии мн са, провери в тийм Дизастър http://team-disaster.com/

Изображение

Какви са плюсовете във това, че караш и какви са минусите, въобще замислял ли си се ? И как те приемат другите ти приятели, които не са кънкьори ?

Плюсове, минуси... всеки си ги приема много индивидуално. Това, че карам кънки ме кара да се чуствам щастлив; това е нещо, което наистина обичам, но не мога да кажа, че това е моят живот. Те са мойто много любимо хоби , което практикувам почти всеки ден, когато мога, било то и за 1 час . Минусите са да стигнеш до болница, защото не си помислил преди да направиш нещо повлиян от емоцията и си надценил собствените си възможности. Спортът е рисков, но когато вземеш предпазни средства, може да избегнеш всичко това. Има правила, които трябва да спазваш. Да ползваш каска, наколенки, и да чуваш, когато по-опитните от теб ти дават съвети, да се замисляш върху това, което ти казват.

Приятели, които не карат кънки как възприемат ли ?

Някои се кефят адски много, други ме мислят за луд, че се чупя и си губя времето - такива хора просто имат различни приоритети: бутилка, салата и да седят на масата пред футболния мач . И най-близките ти хора , които застават зад теб и вярват в това, което правиш и уважават твоя избор, това са хората, които най много трябва да се ценят.

Ако имаше по-малък брат или сестра, как би го/я навил да пробва да кара, без да те е
гледал/а на живо?

Просто ще си поговоря с него/нея, а след това съм сигурен,че ще иска поне да пробва.
След това връщане назад няма

Изображение

Със какво друго се занимаваш и на къде си тръгнал (други хобита и страсти, учиш ли, завършил ли си, какво работиш, краткосрочни планове, дългосрочни такива) ?

Графичен дизайн, филмов монтаж и 2D рисувана анимация.
Организиране на кънки евенти. Засега организираме съзтезания на рампа само в гр. Монтана, но това е само засега. В бъдещи проекти това ще включва цяла България

Кефи ли те сайта? (RollerBG.com) Имаш ли предложения и със какво можеш да помогнеш ? ще влизаш ли редовно ?

Да, много е готино, когато се случват подобни неща. Яко е да видиш, че нещата се развиват и то за хубаво.

Къде най често може да те открие човек на живо, да кара с теб, да те поздрави или просто да ти пише някъде из нета.

На старата рампа в парка.

Искам да ми кажеш точно със 6 думи какво са кънките за теб.

Енергия, радост, разочарование, свобода, индивидуалност и хъс.

Имаш ли нещо да добавиш ?

Не падайте духом и продължавайте да карате

Изображение
www.vertigo-iztok.com
телефон: 0889 100 477
Изображение
Аватар
Bash
Администратор

Назад към Интервюта